"Celý svět je plný zázraků, na které jsme si však tak zvykli, že je nazýváme všedními věcmi."

Interviewer: "So Jimi, what's it like to be the best guitarist in the world?"
Jimi Hendrix: "I don't know, ask Rory Gallagher."

"Hudba je klíčem k ženskému srdci." - J. G. Seume


"Když člověk najde hudbu, která ho sklátí rozkoší, nalezl jeden z divů světa." - Já


Srpen 2007

Ace Frehley - podrobnosti

22. srpna 2007 v 22:29 | Alexandra |  Kiss
Ace Frehley

,,OKEY,TIME TO ROCK´N´ROLL´´

kytarista
narozen: 27.dobna 1950
maska: SpaceAce

Acova popsedlost hudbou se celkem přirozeně zrodila doma .,.. Vždycky u nas hrála hudba. Byl jsem ji přímo obklopený. Všichni v naší rodině kromě mě hrají na klavír.´´ Hudba, Aceuv ústřední záíjem v období dospívání, ho nakonec zachránil i před špatným vlivem prostředí ... "Místo abych se flákal po ulicích,postával na nárožích a koledoval si o nějaký malér,zkoušel jsem s kapelou.To mě zachránilo´´ .. Všichni, se kterými jsem vyrůstal, jsou buď mrtví, nebo ve vězení.´´

Historka o tom,jak Ace získal svou přezdívku: ,,Vždycky jsem měl hodně holek. Když jsem hrál ve skupině King Kong, což bylo trio ve stylu Cream,pořád jsem bubeníkovi dohazoval holky.Když zaskoroval,vždycky mě chválil: ,,Páni,ty ses teda eso´´. A pak mi zacal říkat Ace(eso) pořád. A ono se to uchytilo.

,,Základem našeho úspěchu je,že fanoušci KISS tvoří to nejoddanější publikum,jaké jsem kdy potkal!Takže bych jim chtěl poděkovat,protože ... Kluci a holky,bez vás bych nebyl tady a nedělal to,co dělám!´´

(úryvky z knihy - Kiss bez masky)

Obrázek “http://www.myguitarsolo.com/Players/AceFrehley.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Pokud máte zájem podívejte se zde, stránka obsahuje mnoho fotek Ace Frehleyho a také hodně informací,  ale v angličtině!

Paul Stanley - podrobnosti

22. srpna 2007 v 22:22 | Alexandra |  Kiss

rodné jméno:Stanley Eisen

kytarista,zpěvák, producent, malíř

maska: hvězdné dítě

narozen:20.1.1952 /New York

hudební vzory: Led Zeppelin,Beatles,Byrds

Paul Stanley vystupuje na koncertech s maskou hvězdněho dítěte oblečený v přiléhavém oblečení a vysokých botech. Jeho postava má vyjadřovat zjemněný,mimozemský,až oboupohlavný protiklad k agresivně působícímu ďáblovi (Gene Simmons) či mystické masce Spaceman(Ace Frehley).

Paul byl vždy takovou "hlavou" kapely, ten co přitahoval fanynky, špulil na ně rty a kroutil u toho zadkěm. V KISS složil skoro všechny písně.

V pozdějším věku se také věnuje malířství a své obrazy prodává.


Paul Stanley

Gene Simmons - podrobnosti

22. srpna 2007 v 22:16 | Alexandra |  Kiss
vlastním jménem : Chaim Witz

zpěvák, baskytarista

baskytara,zpěv

maska: démon

narozen:25.8.1949 /Izrael

jeho hudební vzor: the Beatles

jeho první skupina byla LYNX

Gene je především známý jako "ten s tím dlouhým jazykem co chrlí a plive oheň". U hraní samozřejmě se tváří a dělá figury jako "démon" a proto také rád ností oblek s křídly, které při koncertech roztahuje, když letí nahoru nad fanoušky, u čehož hraje basové sólo a pak naváže se songem.

http://pub.tv2.no/multimedia/na/archive/00219/Gene-Simmons_219825a.jpg